A101 Taksit Yapan Kartlar Hangileri? 2024

A101 taksit yapan kartlar hakkında müşteriler bilgi almak isteyebilir. Zira A101 taksit yapıyor mu, a101 kaç taksit yapıyor merak edilenler arasında. Bildiğiniz gibi A101 market tüm şubeleri ile zincir marketler arasında liderler arasında bulunuyor. Şok marketler ve BİM ardından A101, ülkenin tüm il ve ilçelerinde aktif olarak hizmet vermektedir.

A101 Taksit Yapıyor mu?

Tüm marketlerde olduğu gibi A101 zincir marketlerde de ödeme kaydedici cihaz adını verdiğimiz pos cihazları bulundurur. Bir sakız dahi alsanız ödemeyi kredi veya banka kartı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu nedenle yüksek tutarlarda olan ürün satın alımlarında müşteriler, A101 karta taksit yapılıyor mu diye soru sorabilir. Özellikle a101 marketlerde klima, buzdolabı, TV, notebook, fırın, aspiratör, laptop, cep telefonu vb. pahalı ürün alımlarında tek çekime karşılık, taksit yapılabiliyor.

Taksit imkanı sunan A101 market, web online ve mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla anlaşmalı kredi kartlarına taksit yapabiliyor. Ayrıca herhangi bir a101 şubesine giderek de alışverişinizi taksitlendirme yapabilirsiniz. Söz konusu taksit kampanyalarından bazı ürünlerin muaf tutulduğunu belirtelim.

A101 taksit yapılmayan ürünler arasında gıda, kozmetik ve kırtasiye ürünleri bulunmaktadır. Zaten bu ürünlerin fiyatlarına bakıldığında çok cuzi tutarlara denk geldiğini görüyoruz. Bu nedenle a101 taksit işlemi genelde yüksek tutarlardaki ürünler için yapılıyor müşteriler tarafından.

A101 Taksit Yapan Kartlar

A101 taksit yapan kartlar hangileri? Hangi karta kaç taksit yapılıyor? En fazla kaç taksit yapabilirim tarzındaki soruların yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz. Trendyol maxipuan kullanımı yazımızı okudunuz mu?

A101 anlaşmalı bankalar arasında birçok banka adını görmek mümkün. Anlaşmalı bankaların gerek banka gerekse de, kredi kartlarını kullanarak hem daha fazla para puan, chip para, maxi puan kazanabilir hem de taksit imkanı sunar. Bu nedenle önceliğiniz alışveriş yapacağınız zamanın öncesinde hangi bankanın kartı taksit yapacak ise o kart ile alışverişi gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

  • Axess kredi kartı
  • World kredi kartı
  • Maximum kredi kartı
  • Bonus kredi kartı

Yukarıdaki kartlara sahipseniz ödemelerinizi rahatlıkla taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksitlendirme yapmadan önce şuna dikkat etmeniz gerekiyor. Aksit takdirde elinizdeki nakit paradan olabilirsiniz.

Taksitli yapılan alışverişlerde geri iade olduğunda ödemelerin geri alınması taksit şeklindedir. Yani 9 taksitli bir alışveriş yapıldığında geri iade verirseniz bunun ödemesini 9 aylık eşit taksitlerle alırsınız.

A101 Market Taksit

Ekonomik şartların giderek kötüye gittiği bu aylarda uygun fiyatlı ürün bulmak artık daha da zorlaşıyor. Zincir marketlerden alınan ürünlerin fiyatlarını diğer marketler ile kıyasladığımızda A101 diğerlerine oranla daha ucuz kalmaktadır. Ancak artan gıda fiyatları nedeni ile çoğu tüketici artık 5 KG ürün almak yerine  1 KG ürün alabiliyor. Bu da boğazdan kısmak anlamına geliyor.

A101 market taksit aşamasında tüm müşterilerine kolaylık sağlamakta. Öte yandan bankaların mevcut taksitlendirme kampanyalarına da katılarak faizsiz bir imkan da bulunuyor. Tabi burada taksit yapılan sayı 3 ay ile sınırlı kalabilirken, A101 şubelerinde bu sayı 9 aya kadar çıkabiliyor. Taksitli alışveriş avantajından yararlanmak için bu kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Bunlar

  • Axess Chip kredi kartı
  • Worldcard
  • Maximum kredi kartı
  • TEB bonus kredi kartı

A101 taksit yapmayan kartlara bakarsak ön ödemeli kartlar, tosla, papara vb. olmaktadır. A101 ile tüm ürünleri görmek isterseniz www.a101.com.tr ile A101 kapında uygulamasına bakabilirsiniz.

A101 de para puan geçiyor mu?

A101 anlaşmalı bankalar arasında akbank, yapıkredi, garanti, iş bankası, vakıfbank, ziraat bankası, finansbank gibi önemli bankalar bulunur. A101 de tüm bankaların para puanları geçerlidir. Ancak ilgili kasiyerin bilgisizliği yüzünden bu kart geçmiyor diyebilir. Pos cihazı üzerinde para puan kullan butonu olduğu sürece tüm banka puanlarını kullanabilirsiniz.

A101 Kaç Taksit Yapıyor?

A101 uygulaması (geliştirilmesi gerekiyor), web tarayıcısı ve şubeleri üzerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Değeri X.XXX TL üzerinde olan tüm elektronik ürünleri 9 ay taksit imkanı sunar. Ancak BBDK mevzuatına göre bu taksit sayısı artabileceği gibi düşebilir de.

A101 televizyon kaç taksit yapıyor?

Televizyona 9 taksit imkanı sunan A101, tüm şubeleri ve internet sitesi üzerinden anlaşmalı banka kartları ile bunu vermektedir. Sizlerde 9 taksitli TV satın almak isterseniz öncelikle A101 anlaşmalı kredi kartına sahip olacağınızı bilmeniz gerekiyor.

A101 teslimat ücreti ne kadar?

250 TL ve üzerindeki sepet tutarı için A101 kapında teslimat ücreti almamaktadır. Ancak bu tutarın altında ise sepet tutarına 6,99 TL teslimat ücreti yansır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku