Hakkımızda

Biz Kimiz?

www.worldpuan.gen.tr web sitesi 21.12.2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlamıştır.

Web sitemiz World Puan olarak banka ve kredi kartı harcamaları sonrasında kazanılan worldpuan hakkında güncel veriler eşliğinde, bilgilendirici makaleler sunarak vatandaşların para puan hakkında bilgi almasını sağlamayı amaçlar.

Burada yayınlanan her bir yazı özenle ve araştırılarak, bes uzmanlarına sorularak konu girişi yapılmış ve sizlere ulaştırılmıştır.

YASAL UYARI:

© Copyright 2021 worldpuan.gen.tr tüm hakları saklıdır.

Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında worldpuan.gen.tr’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

Buradaki içerikler özgün olup, farklı sitelerde yayınlanması durumunda sitemizden çekilen içeriğe doğrudan ” link ” verilmediği takdirde; maddi tazminat davası açılacaktır ilgili şahıslar ve siteleri hakkında!

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku