Disney Plus Groupwatch Nedir? Groupwatch Nasıl Yapılır 2024

Disney plus groupwatch son zamanlarda dijital platformlarda sıklıkla karşınıza çıkabilir. Bireyler satın aldıkları disney plus için groupwatch kelimesinin ne olduğunu, hangi anlama geldiğini öğrenmek isteyebilir. Zira disney plus groupwatch ile sitedeki tüm içerikleri aynı anda farklı platformlarda (TV, ipad, mobil, smart, tablet vb.) aile bireyleriniz ile izleme şansı sunar.

Disney Plus Groupwatch Nedir?

Diyelim ki, disney plus reklamlarını gördünüz ve bu eşsiz platformdaki dizileri ve filmleri izlemek istediniz. Hızlıca disney plus satın al sekmesine tıkladınız, kredi kartı veya banka kartı ile abonelik başlatıp satın aldınız. Bildiğiniz gibi disney dizileri oldukça popüler olmuş, tüm Dünya ülkelerinde büyük abone kazanmayı başarmıştır. Satın aldığınız disney plus ile sadece siz, izlemekle kalmayıp, kullanıcı paneli oluşturarak birden fazla arkadaşınız veya aileniz ile ortak kullanma imkanı sunuyor. İşte buna disney plus groupwatch denilmektedir.

Disney Plus Groupwatch sadece bir teknolojiye değil aynı zamanda teknolojik bir çığıra isim vermektedir. İnsanların sanal ortamda aile ya da arkadaşları ile ayni anda aynı programı izlemelerini sağlamaktadır. Platform tarafından içeriklerin farklı kişilerin aynı anda hatta aynı içeriği izleyebilme senkronizesine dayanmaktadır.

Disney plus aynı anda kaç kişi izlerse izlesin Gruopwatch izlenirken tüm izleyiciler ortama müdahil olabilmektedir. Bazen geri sarma ya da öne alma durumları oluşmaktadır. Bu durumda tüm ekranlar senkronize bir şekilde aynı sahneleri izleyecektir. Bu özellik sadece filmler için geçerli olmamaktadır. Disney Plus tarafından barındırılan her uygulama için geçerli olmaktadır. İster dizi ister belgesel hatta film dahi toplu olarak izlenebilmektedir.

Disney plus Groupwatch uygulamasına aynı anda en fazla yedi kişi katılabilmektedir. Bir kullanıcı bir günde dört kez yayın açabilmektedir. Bu uygulama teknolojinin geldiği son nokta olarak anılmaktadır. Tüm dijital platformlar göz önüne alındığında ilk kez Disney plus tarafından uygulanmıştır.

Disney Plus Groupwatch Nasıl Yapılır?

Disney Plus Groupwatch Nedir? Nasıl yapılır? Son zamanların en gelişen interaktif uygulaması olarak bilinmektedir. Bu uygulama paket film programlarının hiç birinde olmayan bir yenilikle ön plana çıkmaktadır. Farklı yerlerde bulunan birçok farklı kişinin aynı anda aynı programı izleyebilmektedir. Bu uygulamanın ismi Disney Groupwatch olarak bilinmektedir. Platform üyesi olan ve internet kullanan herkes bu uygulamadan faydalanmaktadır.

Disney Plus aynı anda izleme yani Groupwatch şöyle yapılmaktadır. Kullanıcılardan bir tanesi izlenmesini istediği içeriği seçer. Etkinlik oluşturma seçeneği üzerinden davet etmek istediği kişileri ekler.  Diğer bir deyişle Groupwatch bağlantısını alır. Diğer üyeler gerek bilgisayardan gerek mobil cihazlardan ya da televizyondan uygulamaya katılır. Bu sayede tek bir içerik bir grup tarafından izlenebilmektedir. Her kullanıcı aynı anda ne yazık ki sadece bir etkinliğe katılabilmektedir.

Disney kullanıcıların aklında ise disney plus aynı anda izleme kişi sayısı en fazla kaç oluyor? Bildiğiniz gibi netflix.com kendi platformunda bu sayısı azaltmıştır. Aynı şekilde disney plus, ülkemizde yeni olması ve tutulması açısından buna bakarak, hamle yapmış aynı anda disney plusı 7 farklı kişi izleyebiliyor! Nakdi yardım başvurusu için TIKLA. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi disney plus aynı anda kaç kişi sorusunun yanıtı 7 olacaktır.

Disney Plus Beraber İzleme Var mı?

Disney plus beraber izleme seçeneği var olup, platformdan kullanıcı oluşturmanız gerekiyor. Ayşe, Fatma, Serkan vb. profil bilgileriniz ile diyelim ki, Ayşe şuanda bir dizi izliyor disney plus ile laptopunda; kardeşi Fatma da kendi tabletinde Fatma profiline tıklayarak izleyebilir disneyi. Yine aynı şekilde Serkan da smart TV’de kendi filmini izleyebilir.

 

Disney Plus Bağlantı Sorunu

Disney plus bağlantı sorunu yaşayanlara baktığımızda genelde internet ve smart tv bağlantısı arasındaki bağlanamama sıkıntısına maruz kaldıkları görülüyor. Genellikle wifi ağındaki çakışmadan dolayı bu sorunun olduğunu söyleyebiliriz. İp ban dediğimiz yani wifi ağında bulunan ip adresini, disney plus kara listesine girdiği için bu hatayı görebilirsiniz. Bu hatayı kaldırmak için disney plus müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor!

Disney Plus Hata Kodu 83

Disney platformunda mobil cihazlarda sıkla görülen hatalardan bir tanesidir Disney Plus Hata Kodu 83. Genellikle android cihazlarda çıkan hata kodu 83 çözümü için kullandığınız bağlantının hızının yetersiz kalması ile alakalı olup, izlemeye çalıştığınız videonun özellikler bölümünde video kalitesini 480P ye düşürmeniz gerekiyor. Fiber altyapılarda genelde bunu 720P ile izlemeniz önerilir.

Disney+ Üyelik İptali Para iadesi

Her platformda olduğu gibi Disney+ Üyelik İptali de söz konusudur. 1 ay kullandıktan sonra disney plusu beğenmeyebilir veya sıkılabilirsiniz. Yerli, yabancı binlerce içerikleri demek ki, daha görmemiş olabilirsiniz. Ancak Disney+ Üyelik İptali için hızlı işlem yapmak isteyenler, üyelik bilgilerinize tıklayarak, disney+ seçip, üyeliği iptal et seçeneği seçilmelidir. Üyelik iptali sonrasında para iadesi kartınıza 3-4 gün içinde yansıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku