Dyson V10 Extra Şarjlı Dik Süpürge Fiyatı 2024 Kullanıcı Yorumları

Kablosuz şarjlı dik süpürge ürünlerinden biri olan Dyson V10 Extra özellikleri, fiyatı ve kullanıcı yorumları ile de kendini hayran bırakıyor! Dyson V10 Extra dik süpürge günümüz teknolojisinin en üst modelleri ile kıyaslandığında oldukça profesyonel özelliklere sahip.

Dyson V10 Extra Şarjlı Dik Süpürge

Ev ortamındaki temizlik olmazsa olmaz yapılması gereken önemli anlardan biridir. Hali ile temizliğe giren kadınların çoğu evinin pırıl pırıl olması ve içeriye giren herhangi birinin o temizlik kokusunu almasını diler. Ancak bu temizlik için en önemli araçlardan biri şüphesiz ki, elektrikli süpürgelerdir. Son yıllarda piyasada birçok süpürge modeli piyasaya çıksa da, bunlar arasında en önemlisi kesinlikle dyson markası ürünleridir.

En yeni modeller arasında bulunan Dyson V10 Extra özellikleri bakımından oldukça tatminkar bir yapıya sahiptir. Teknolojinin gelişmesi sonucunda evde yapılacak işler daha kolay bir hale gelmiştir. Dyson v10 dik süpürge ile sektörde çok önemli bir yer edinmiştir. Kablosuz ve uzun boylu dik yapısıyla daha geniş kapsamlı bir alan hakimiyeti sağlamaktadır. Bu alan hâkimiyeti sayesinde temizlik yapmak daha kısa sürmektedir. Firmanın alanında oncu mühendisleri tarafından tasarlanan bu süpürge her geçen gün daha fazla popüler olmaktadır.

Dyson V10 Extra diğer modellerden ayıran birkaç ek özellik olduğunu belirtelim. Yine aynı şekilde fiyat açısından bakıldığında diğer dyson şarjlı süpürge fiyatları arasında birkaç bin TL’lik fark oluşuyor!

Dyson V10 Extra Şarjlı Dik Süpürge Özellikleri

Gelişen emiş gücü ile rakipleri arasında en fazla emiş gücüne sahip süpürge unvanı almıştır. Yüzde 40 daha büyütülmüş hazne ile temizliğin daha uzun sürmesine yardımcı olmaktadır. Tasarım harikası hatta kendi alanının zirvesini temsil etmektedir. Siklon adı verilen ve patenti dyson olan teknoloji sayesinde en küçük partikülleri dahi yakalamaktadır.

Daha büyük bataryası ile evin tümünün temizlemesi sürecinde ev hanımlarına destek olmaktadır. 242 cm boyu ile eğilmeden hatta bükülmeden temizlik imkânı sunmaktadır. Kutu içerisine ücretsiz olarak koyulan beş çeşit baslık ile her alanda ekstra bir temizlik sağlamaktadır. Mobilya altı adaptörü olarak bilinen parça ile 90 derece eğimle tüm mobilya altlarını rahatça temizlemektir. şarj cihazı ya da şarj ünitesiyle kısa sürede bataryası dolmaktadır. Dyson V10 Extra özellikleri listelediğimizde

 • Şarjlı dikey bir süpürge modelidir
 • 157 W emiş gücüne sahiptir
 • 72 dB ses seviyesine sahiptir.
 • Yıkanabilir filtreye sahiptir.
 • Toz haznesi ve hacmi 0,76 L
 • Evcil hayvan fırçası bulunmuyor
 • 60 dk batarya süresi ve 3,5 saat dolum süresi bulunuyor
 • 242 mm genişlik
 • 1238 mm yükseklik
 • 250 mm derinlik
 • 2.6 kg ağırlığında
 • Duvara asılabiliyor
 • şarj ünitesi var
 • 2 yıl garantili

Dyson V10 Extra Şarjlı Dik Süpürge Fiyatı

Bildiğiniz gibi artan döviz kuru nedeni ile önceki yıllara oranlar çoğu beyaz eşya fiyatı artmıştır. Bunlardan biri de dyson markalı ürünlerdir diyebiliriz. Ancak fiyat performans açısından bakıldığında dyson v10 extra mantıklı bir seçim olacaktır. Tabi ki de gelişen teknoloji ile ürünlerin fiyatları artış göstermiştir. Buna rağmen DysonV10 süpürgenin ortalama fiyatı 8 bin Türk lirası dolaylarındadır. Ürün firmanın prensibi olarak en ucuz fiyatla dyson markasından alınmaktadır. Bu fiyatlarla bu süpürgeye sahip olmak ayrıcalıktır.

Sıradan hatta kablolu ve dijital olmayan süpürgeler dahi neredeyse aynı fiyatlardadır. Ürün dyson garantisiyle sunulmaktadır. Tüm bu özellikler yan yana getirildiğinde ürünün fiyat verim endeksi çok yüksek olmuştur. Dyson hava temizleyici burada! Dyson V10 Extra fiyatı günümüzde 20.900 TL’den başlıyor.

Dyson v10 extra indirim kodu talep edenler, yorum alanından bizlere ulaşarak, dyson.com.tr de geçerli indirim kodunu girerek daha uyguna satın alabilirler.

DYSON EN İYİ SÜPÜRGE MODELİ

7 hücreli özel bölmelerde yoğun enerjili bataryaya sahip olan V10 extra, lityum-iyon bataryaya sahiptir. Bu pillerin hem ömrü uzun olmakta hem de üstün performans sergilemesine neden olmaktadır. Özellikle evcil hayvanı olan bireylerin hayvanlardan düşen tüylerin alerji yapmaması açısından bu gibi cihazlar son derece önemlidir.

Dyson V10 Kullanıcı Yorumları

Dyson v10 extra kullanıcı yorumları oldukça iyimser yaklaşılmaktadır. Söz konusu dyson V10 kullananların çoğu, ürünü satın aldıktan sonra çok memnun olduklarını dile getirmişler. Özellikle hepsiburada.com ve trendyol.com üzerinden satın alanların büyük kısmı 5 üzerinden 4.5 verdikleri görülmüş olup, sadece kargo kısmında daireye taşınmadığı dile getirilmiş.

Dyson V10 ile V11 Karşılaştırması

Bizlere gelen en fazla sorulardan biri de Dyson V10 extra ile V11 modelleri arasında ne gibi özelliklerin farklı olduğudur. Sizlere yurt dışında verilen bir video ekledim. Ürünlerin teknik özellikleri incelendiğinde V11 modelin daha üst performans sergilediği biliniyor.

 

Dyson V10 fiyatı ne kadar?

2022 yıl sonuna kadar 12.000 TL ile reyonlardaki yerini almış durumda. Ancak önümüzdeki aylarda 2023 yılı ortalarında fiyatlarda bir artış beklenmektedir. Bu nedenle elinizi çabuk tutarak hem indirim kodu ile hem de taksit avantajı ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Dyson V10 kaç saat çalışıyor?

Dyson V10 dahil çoğu üst modellerde dahi çalışma süresi 1 saat olarak karşımıza çıkıyor. Tabi V15 üzeri modellerde bu süre 1,5 saat şeklinde. Burada önem arz eden dyson v10 şarj cihazının doluluk oranıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku