DYSON V15 Detect Absolute Kablosuz Dik Şarjlı Süpürge 2024

Kablosuz süpürge ürünlerinden birini piyasaya çıkaran Dyson, 2024 yılına çok iyi girmeye başlıyor. Dyson V15 detect absolute kablosuz dik şarjlı süpürge modeli adından söz ettirdiği kadar fiyatı ve özellikleri ile de çoğu bireyin satın almak istediği elektronik ürünler arasında.

DYSON V15 Detect Absolute 2024

Dyson, ülkemizde faaliyetlerine başladığı andan itibaren çoğu ev kullanıcısı tarafından sıkı takip edilmeye başlandı. Zira ürünleri global çapta kaliteli, kullanışlı ve üstün özellikleri ile biliniyor. Ancak fiyat açısından bakıldığında ürünleri inanılmaz pahalı tutar olarak karşımıza çıkıyor. Dyson ürünleri yurtdışı fiyatları ile ülkemizde fiyat aralığında biraz makas aralığı olacaktır ve bu da dolar bazında iyi bir rakama gelmektedir. Dyson şarjlı süpürge modelleri arasında V10, V12 ve V15 şeklinde 3 farklı model sunmuş. Bunlar arasında en son çıkan ve nirvana olarak nitelendirilen V15 özellikleri inanılmaz diyebiliriz.

Dyson markasının üretmiş olduğu süpürgelerin zirvesi olarak piyasaya giriş yapmıştır. Dyson firmasının en güçlü en akıllı hatta emiş gücü açısından en değerli üretimidir. Piyasada satışa çıktığı günden itibaren talep görmüş hatta satış rekorları kırmaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyanın elli farklı ülkesinde aynı etkiyi yapmıştır. Dyson V15 en ucuz piyasa fiyatı şuanda 25000 TL diyebiliriz. Önümüzdeki günlerde 2024 yılına girerken, döviz fiyatlarında ani bir sıçrama olursa fiyatların katlanabileceğini belirtelim. Kasım fırsatı kampanyalarına girerek; hepsiburada, trendyol, n11 ve amazon gibi alışveriş sitelerinden bu ayrıcalıklar dahilinde indirimli Dyson ürünlerini bulup, satın alabilirsiniz.

DYSON V15 Detect Absolute Özellikleri

Sarj ömrü yaklaşık olarak bir saattir. LCD ekranıyla topladığı tozların miktarını ölçer. Yere temas eden kısmındaki ışıkla en ufak bir toz parçasını dahi gözden kaçırmamaktadır. İlk kez Dyson tarafından kullanılmakta olan piezo sensörü toz partiküllerini saymaktadır. Otomatik güç ayarlama sistemi ile temizlediği ortamın toz miktarına göre tepki vermektedir. Süpürdüğü yerin şekline uyum sağlayan motorlu temizlik başlığı yataklarda hatta yumuşak alanlarda fark yaratmaktadır.

 • Anti tangle tarak sistemi sayesinde saç ve kılların süpürgeye dolanmasını engeller.
 • Halı zeminine otomatik uyum sağlar.
 • 7.815 sert fırçası sayesinde derinlemesine temizlik sunar.
 • Evinizde evcil hayvan besliyorsanız onlar için tasarlandığını belirtelim.
 • Kablosuz şarjlı olması
 • Başlıkları sayesinde birçok alanda etkili kullanım kolaylığı
 • 3.08 kg ağırlığında
 • 0.77 lt hazneye sahip
 • 240 AW emiş gücüne sahip ve emiş gücü ayarı var.
 • 4.5 saatte tam dolum şarj süresi
 • 660 W güce sahip
 • 14 siklon teknolojiye sahip yani siklon ile mikroskobik tozu ve kiri daha fazla çekiyor.
 • Tam makine filtrasyonu sunar
 • 250 mm genişlik
 • 1.205 mm yükseklik
 • Dyson v15 detect üretim yeri Malezya
 • Dyson v15 detect Garanti süresi 2 yıl

Kablosuz süpürgelerin mantalite olarak ulaşabileceği en son nokta olarak anılmaktadır. Mühendisliğin evlere yardımcı olmak konusunda vermiş olduğu en önemli sınavdır. 7 hücreli batarya sistemine sahiptir. Bu sistem bataryanın daha erken şarj olup daha geç bitmesini sağlamaktadır.

Dyson dls teknolojisi sayesinde otomatik modunda çalışırken dahi en yüksek verimi sağlamaktadır. Sert zeminlerde hatta kuytuda kalan yerlerde ergonomik başlıkları ile üstün bir hijyen sağlamaktadır.

Dyson v15 detect absolute kutu içeriği baktığımızda birçok ayrıcalık verildiğini görüyoruz. Duvar askı ünitesi, şarj cihazı, başlık saklama klipsi, aralık temizleme başlığı, mobilya altı adaptörü, anti tangle mini motorhead, ışıklı temizleme başlığı ve digital motorbar temizleme başlığı verilecek.

DYSON V15 Detect Absolute Kablosuz Dik Şarjlı Süpürge Gri fiyatları

Bu ürün piyasaya ne yazık ki 14 bin Türk Lirası civarlarında sunulmuştur. Ürünün fiyat fayda dengesi değerlendirildiğinde normal hatta uygun görülmektedir. Dyson ürünleri prensip gereği ilk olarak kendi sitesinde satışa sunulmaktadır. Firma ürünlerini en uygun fiyata kendisi satarak müşteriler ile bire bir diyalog kurmaktadır.

Dyson v15 yurtdışı fiyatı 699 dolar olup, bu fiyatlarında önümüzdeki günlerde yükselmesi bekleniyor. Nedeni de artan enflasyon ve enerji maliyetlerinin artmış olması. Ülkemizde dolar kurunun giderek artması ve iş gücünün iş verenin üzerindeki maliyetlerin katlanarak, dönmesi ürünlere zam yapılmasını gerekçe göstermektedir. Ürünün kutu içeriğine bakıldığında ise yedek batarya bulunmaktadır. 5 adet farklı başlık hiç bir ücret alınmadan gönderilmektedir. Tüm bu nüanslar değerlendirmeye alındığında ürünün fiyatı gayet mantıklı bir fiyat olmuştur.

DYSON V15 Detect Absolute Olumsuz Yönleri

Her üründe olduğu gibi çoğu olumlu özelliklerin yanı sıra bazen olumsuz yönleri de bulunabilir. Firmanın resmi sitesinde verilen bilgilere göre Dyson v15 detect özellikleri incelendiğinde

 • Otomatik kir boşaltma sistemi
 • Otomatik şarj
 • Akıllı navigasyon veya telefon ile kullanma
 • Wifi desteği
 • Toz sensörü
 • Zamanlayıcı

gibi özelliklerin olmadığını belirtelim.

DYSON V15 Detect Absolute Kullanıcı Yorumları

Her dijital veya elektronik ürün alımında, müşteriler ilgili üründe deneyimlerini paylaşır. Özellikle trendyol, hepsiburada ve amazon gibi online satış sitelerinde her ürün için olumlu veya olumsuz yorum görmek mümkün. Hem açıklayıcı olması hem de satın alacak olan müşterilere ön bilgi olması açısından kullanıcı yorumları büyük öneme sahiptir.

Dyson v15 detect absolute yorumları incelendiğinde #Dyson #DysonHome #DysonInvents Dyson indirim

Dyson v15 alan Hatice K. ; Ürün ilk çıktığında indirimli olarak satın aldık. Daha önceleri makinelerden çok çekmiştim zira hazne dolarken, çekim gücü azalıyordu ve bir sonraki işlemde sürekli yıkamam gerekiyordu. Dyson v15 ile tanıştığımdan beri bu sorun yok. Çok ama çok başarılı.

Dyson v15 satın alan Koray C. ; Ürünü satın almadan birçok platformda incelemek istedim zira ürünler aşırı pahalı idi. Dyson v15 ekşi sözlük kullanıcı yorumları baya faydalı oldu. Eşime hediye etmek için satın almıştım.

Dyson v15 kullanıcı yorumları

 • geçen aylarda v11 absolute extra versiyonu aldım inanılmaz bir cihaz. bu üzerindeki led parkeleri temizlerken kesinlikle daha avantajlı olur gibi gördüm. v11 e ek en gerekli özelliği o olabilir.
 • dyson da tıpkı apple gibi bir strateji yönetiyor. son versiyonu alıyorsun hoop yeni bir tane çıkarıyor ve tıpkı apple telefonlardaki gibi eski modellerin şarj ömrü kısalıyor, iş görmez hale geliyor.

Dyson V15 yurtdışı Fiyatı

Elektronik cihazlar ülkemizde yurtdışına göre kur nedeni ile yüksek fiyatlar ile satışa sunuluyor. Dyson v15 ülkemizde 14 bin TL’den satışta ise dyson v15 yurtdışı fiyatı 699 dolar seviyelerinde.

Dyson v15 nerede üretiliyor?

Dyson firmasının çoğu ürünü Malezya’da üretilmektedir. Malezya iş gücü yüksek ve iş maliyeti ucuz olması nedeni ile çoğu teknoloji firmalarının üretim tercihlerini buradan yana kullanmaktadır.

Dyson demo satış noktası ne demek?

Dyson mağazalarında görüp, kullanabileceğiniz ürünleri test edebileceğiniz bir platformdur. Söz konusu dyson demo satış noktası bilgilerine dyson resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku