Hepsiburada Worldpuan Kullanımı Nasıl Yapılır? 2024

Alışveriş sitesi hepsiburada worldpuan kullanımı giderek artmakla beraber biriken ve harcanmak istenilen worldpuanlarını buradan tek tık ile kullanabilirsiniz. Hepsiburada world puan harcanılması için ödeme aşamasında hepsicüzdan seçilmemeli ve doğrudan kart bilgileri ekranı açılmalıdır. Kart bilgileri girildiği anda karşınıza ne kadar world puan kaldığını görebilirsiniz ekranlarda.

Hepsiburada Worldpuan Kullanımı Nedir?

Hepsiburada world puan kullanımı, herhangi bir sınır olmaksızın, oldukça kolay biçimde gerçekleşmektedir. Birey, hepsiburadadan sınırsız world puan kazanabileceği gibi, kazandığı puanları satın alım işleminde paraya eşdeğer olarak sınırsız kullanabilmektedir. Hepsiburada, bireylerin alışverişlerini kredi kartlarıyla daha uygun biçimde gerçekleştirebilmeleri açısından, teşvik edici kampanyalar da sunmaktadır.

Özellikle son aylarda hepsiburada.com müşterilerine kargo bedava kampanyası düzenleyerek, birçok üründe kargo parasını kendisi karşılıyor. Sizlerde beğendiğiniz ürün var ise ve size uygun fiyatlı geliyorsa hepsiburada satıcılarından kargo bedelsiz alışveriş yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi artan rekabet ile hepsiburada ile trendyol worldpuan kampanyaları arasında ezeli bir rekabet doğmuştur!

Genel olarak belirtilen kampanyalar kapsamında bireyler, alışverişleri çerçevesinde bonusları, sadece tek seferlik alışverişlerde kazanabilmektedir. Hepsiburadanın, güncel olarak teknolojiden modaya, spor ürünlerinden çeşitli araç gereçlere kadar sayısız ürünü bulunmaktadır. Hepsiburada, ürünlerinin daha çok birey tarafından alına bilinmesi için yapılan her alışveriş kapsamında bireylere world puan kazandırtmaktadır. Peki tam olarak hepsiburada world puan kullanımı nasıl yapılır?

Hepsiburada World Puan Kullanımı Nasıl Yapılıyor?

Hepsiburada world puan kullanımının oldukça basit yöntemi mevcuttur. World puan nerede kullanabilirim sorusu kapsamında birey, alışveriş çerçevesinde kazandığı World puanları, limit fark etmeksizin her alışverişinde kullanabilmektedir. Bireyin, bunun için yapması gereken tek şey, satın alım işlemi çerçevesinde ödemeyi, world puanla gerçekleştir seçeneğine tıklaması olacaktır.

World puan kullanımı için ödeme aşamasında kart bilgileri girilirken, hepsipay veya hepsicüzdan seçenekleri tıklanmamalı. Doğrudan kart bilgilerinin girildiği alandan, içinde worldpuan bulunan kartın bilgileri girilmelidir. Karşınıza çıkan ekranda worldpuanlar gösterilir, ne kadar worldpuan kaldığını buradan öğrenebildiğiniz gibi worldmobil uygulamasından da öğrenmek mümkün!

Hepsiburada, e-ticaret siteleri arasında, genel olarak belirtilen avantajı sağlaması açısından yıllardır başarısını sürdürmektedir. Belirtilen başarı kapsamında hepsiburada, aynı zamanda tercih edilebilirliğini de artırmaktadır. Genel olarak hepsiburada, bireylere sunduğu faydayı artırmak açısından çeşitli kampanyalar da gerçekleştirmektedir.

Hepsiburada 50 TL World Puan

Hepsiburada 50 TL world puan kampanyasının, güncel olarak 2022 yılı mayıs ayının 31-ine kadar süresi mevcut olmaktadır. Belirtilen kampanya, bireylere inanılmaz avantajlar sunmakta, bu kapsamda bireylerin, daha fazla benzersiz ürün elde etmesine olanak sağlamaktadır. Genel olarak kampanyaya katılım koşulları ve kampanya şartları bu şekilde olmaktadır:

  • Kampanyaya katılmak için world kartınızın olması yeterli olacaktır. Genel olarak belirtilen world kart kapsamında Yapı kredi, Vakıfbank ve Albaraka bankları geçerli olmaktadır.
  • Bireyin, kampanyanın sunduğu olanaklardan faydalanabilmesi için tek seferde 1000 TL-lik alışveriş yapması gerekmektedir.
  • Kampanyayı benzersiz kılan etkenlerden biri de sunulan bonus miktarının, tek birey tarafından sınırsız hesap açılarak alına bilinmesi özelliğidir. Dolayısıyla birey, birden fazla hesap açıp, tek seferde 1000 TL-lik yaptığı her alışverişe, 50 TL world puan kazanacaktır.
  • Belirtilen kampanya kapsamında Yapı kredi müşterilerine özel, olanak da sunulmaktadır. Şayet yapı kredi müşterisi, cüzdan uygulamasını indirerek, kampanyaya katıl butonuna tıklayıp, ödemeleri cüzdanından gerçekleştirirse ekstradan 25 TL-lik puan kazanacaktır. Dolayısıyla, Hepsiburada e-ticaret sitesi kapsamında birey, sınırsız sayıda yapacağı her 1000 TL-lik alışverişe en az 50 en fazla 75 TL kazanacaktır.

Hepsiburada world puan kullanımı, belirtilen hususlar kapsamında gerçekleşmektedir. Siz de alışverişlerinizi hepsiburadadan gerçekleştirerek, uzun vadeli faydalar elde ede bilirsiniz.

World Puan Sistemi: Yapı Kredi ve VakıfBank Kart Kullanıcıları İçin Ayrıcalıklar

Yapı Kredi ve VakıfBank’ın World Puan Sistemi, kart kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunan bir ödül programıdır. Harcamalarınızı bu kartlarla yaparak özel indirimler, hediyeler ve fırsatlar elde edebilir, alışverişlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yapı kredi world kart ile harcanan her işlem için yapıkredi pos cihazı kullanırsanız daha fazla worldpuan para kazanırsınız.

Hepsiburada world kart kampanyaları

World kart sahipleri alışverişi hepsiburada.com ile yaptıklarında 4500 TL ve üzerindeki tüm harcamaları peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuyor. Hem yapıkredi hem de vakıfbank tüm world kredi kartları kampanyadan yararlanabilir. Güncel world kampanyalarımız için world mobil uygulamasını indirip, bakabilirsiniz.

Hepsiburada da kapıda ödeme var mı?

Hepsiburada.com her ne kadar güvenilir olsa da, satıcısı hepsiburada olmayan satıcıların da var olduğunu belirtelim. Özellikle hepsiburada.com da öncelik müşteri güvenliği ve teslimatın sağlam yapılmasıdır. Bu nedenle istemediğiniz hiçbir ürünü, geri iade şartlarına bağlı kalarak geri gönderebilir ve hepsicüzdan hesabınıza anında iade tutarı yapılır.
Hepsiburada da kapıda ödeme sistemi sadece yurt içi kargo ile yapılıyor. Dileyenler hemen al sonra öde kampanyasına katılarak ödemeleri bir ay sonra yapabilir. (findeks kredi notu ortalamanın üzerinde olanlar)

Hepsiburada kapıda ödeme nasıl yapılır?

Kapıda ödeme aşamasında satıcının yurtiçi kargo ile anlaşması olması gerekiyor. Ödeme aşamasında dileyenler hemen al sonra öde seçeneğini de kullanabilirler. Hepsiburada kapıda ödeme yapılabilmesi için de ürünün teslimat seçeneğinde yurtiçi kargo ile gönderim yapılır kısmının açık olması gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku