World Puan Bim Marketlerde Geçerli mi? 2024

World puan bim marketlerde geçerli olup olmadığını öğrenmek isteyenler, world puan harcama aşamasında bimde worldpuan geçiyor mu diye soru sorabilir. Zira kullanılmayan world puanlar ne yazık ki, kampanya dönemi sonunda siliniyor. Özellikle world mobil üzerinden her ay güncellenen world kampanyalarını sıkı sıkıya takip eden büyük kitle bulunmakta. Her ay kampanyalara katılarak, yüzlerce lira değerinde world  puan kazanabilirsiniz.

World Puan Bim

Genel olarak World puan Bim marketlerinde geçerli olup olmadığı ile ilgili çeşitli etkenler mevcut olmaktadır. Genellikle World puan, bireylerin kredi kartı harcamaları sonucu birikmektedir. Bireyler belirli süre sonra bu puanları, para niteliğinde harcayabilir. Bu kapsamda daha fazla puan biriktirmek için doğal olarak puanların geçerli olduğu marketler tercih edilmelidir. Türkiye genelinde çeşitli zincir marketler, World puanını kabul etmekte, faaliyetlerini bu çerçevede sürdürmektedir. World puan bim marketlerde geçerlidir.

Bim zincir marketler gıda sektöründe en uygun fiyatlar ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Özellikle kaliteli ürünleri çok uyguna almak isteyenler, her hafta güncellenen bim aktüel kataloglarını indirerek, ev ihtiyaçlarını karşılamak istemekte. Sizlerde uygun fiyata mutfak malzemesi almak istiyorsanız, tercihiniz kesinlikle bim marketlerden yana olmalıdır.

Bu marketler arasından Bim de World puanları kabul etmektedir. Fakat World puanın alınabilmesi için bireylerin her şeyden önce World karta ihtiyacı olmaktadır. World kart ile Bimden yapacağınız her alışveriş sonrası, belirli miktar World puan elde edebilirsiniz. Alışveriş öncesi satış temsilcisinden detaylı bilgileri almanız, uzun vadede sizlere fayda sağlayacaktır. World puan miktarını öğrenmek için world mobil uygulamasını indirdikten sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Sonrasında kartlar menüsünden harcanan ve biriken world puanlar gözükür.

World Puan Bimde Geçerli mi?

Güncel olarak faaliyetini sürdüren her zincir market, rekabet açısından müşterilere her türlü avantajı sağlamak zorundadır. Bireylere mühim tasarruf avantajı sağlayan World puan, belirtilen rekabet zorunluluklarından biri olmaktadır. Türkiye’nin neredeyse çoğu zincir marketi, bireylerin World puan biriktirmesine olanak sağlamaktadır. Peki World puan Bimde geçerli mi?

2024 yılı kapsamında güncel olarak Bim, zincir marketlerinde World puan geçerli olmaktadır. Bu kapsamda yapacağınız her alışveriş, sizlere belirli miktar World puan kazandıracaktır. Şayet biriktirdiğiniz World puanları öğrenmek isterseniz, 2 yol çerçevesinde isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz:

Yapı kredi World uygulaması

Yapı kredi World uygulamasını indirmeniz, World puanlarınızı öğrenmenize ve çeşitli kampanyalar hakkında detaylı bilgi almanıza olanak sağlayacaktır. Genel olarak World uygulaması hem appstore hem de playstore’da bulunmaktadır.

Alışveriş slipi

Yaptığınız her alışveriş sonrası slipinizin üzerinde hem harcama tutarınız hem de biriktirdiğiniz World puan miktarı yer almaktadır. Bu kapsamda puanları güncel olarak takip etmeniz, sizlere mühim tasarruf olanağı sağlayacaktır.

Bim World Kampanyaları 2024

Genellikle Bim World kampanyaları, belirli miktar harcama sonrası hesabınıza ekstra tanımlanan World puan şeklinde olmaktadır. Fakat kampanya, doğası gereği uzun vadede sürdürülememektedir. Bu kapsamda neredeyse her hafta çeşitli güncellemeler yapılmaktadır. Şayet güncel olarak kesin ve net kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız, Yapı kredi World uygulaması vasıtasıyla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

World kampanyaları her ay güncellenmekte olup, bu kampanyalara katılarak, yüzlerce TL değerinde world puan kazanabilirsiniz. Kazanılan world puanları ister online alışveriş sitelerinde isterseniz de size en yakın zincir marketlerden birine giderek world puan harcama yapabilirsiniz. Bim marketlerde world puan geçerli olup, aynı zamanda world puan şok ve a101 marketlerde de geçerlidir.

World puan Bim marketlerinde, belirtilen etkenler kapsamında geçerli olmaktadır. Daha detaylı ve net bilgiyi, mağazada hizmet sunan satış temsilcisinden alabilirsiniz. Ayrıca bu kapsamda biriktirdiğiniz World puanları, sadece marketlerde değil, online alışverişlerde de kullanabilirsiniz. Genel olarak bu çerçevede hizmet sunan siteler; N11, Hepsiburada, Trendyol ve b. şeklinde olmaktadır. Worldpuanları, bim marketlerde kullanmak isteyenler kasiyere harcama öncesinde belirtmelidir. Aksi takdirde ödeme aşamasında doğrudan world kart bakiyenizden normal harcama yapılır.

Yapı Kredi ve VakıfBank’ta Dünya Puan: Kart Harcamalarınızın Ödülleri

Yapı Kredi ve VakıfBank, müşterilerine sunduğu özel World Puan programı ile kart harcamalarını ödüllendiriyor. Bu program, harcadıkça kazanma ve kazandıkça keyiflenme fırsatları sunarak müşterilere avantajlı bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Sizlerde mobil uygulama kampanyalarına katılarak, yüzlerce TL değerinde world puan kazanabilirsiniz.

Bimde Worldpuan Geçerli Mi?

Bim zincir marketlerin tamamında worldpuan geçerlidir. Ancak ödeme aşamasında bim kasiyerine ödemenin worldpuan ile yapılacağını belirtmeniz gerekmektedir. World üye işyeri listesinde bimde bulunmaktadır.

World puan kullanılan marketler hangileri?

Başta zincir marketler olmak üzere tüm world üye işyerlerinde world puanları kullanmak mümkün. A101, şok, bim ve migros marketleri örnek verilebilir. Ayrıca world pos cihazını kullanan sıradan bir bakkalda bile world puan kullanılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku