World Puan Geçen Akaryakıt İstasyonları Hangileri 2024

Bireyler world kart harcamaları sonrasında kazanmış olduğu world puanların geçerli olduğu yerleri öğrenmek isteyebilir. World puan geçen akaryakıt istasyonları sayesinde biriktirmiş olduğunuz world puanları kolayca kullanabilirsiniz. World puan kullanımı öncesinde akaryakıt firmasına ödeme yapma aşamasında tutarın world puan ile ödeneceğini belirtmeniz gerekiyor.

Bireyler kazanmış olduğu worldpuan akaryakıt istasyonlarında harcamak isteyebilir. Üye işyerlerinde world puan geçen akaryakıt istasyonları 2024 öğrenilerek, biriken para puanlarınızı kolayca harcama ayrılacağına sahip olabilirsiniz. Axess chip para kartlarına nazaran world puanlar kullanılmadığı takdirde banka tarafından ilgili kampanya dönemi süreci içinde silinmektedir.

World Puan Akaryakıt

Yapıkredi bankası veya Vakıfbank banka ve kredi kartı kullananlar harcama sonrasında belirli tutarlarda world puan kazanır. Kazanılan bu puanlar, kullanılmadığında silinmekle beraber maddi bir kazançtan yoksun kalırsınız. Bu nedenle kampanya süresine dikkat ederek, kazandığınız veya biriktirmiş olduğunuz world puanları harcama önerisinde bulunabiliriz. Üstelik bu puanlar, nakit para yerine geçmekle beraber market, akaryakıt, alışveriş siteleri ve daha adını vermediğimiz birçok world üye işyerlerinde geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

World puan akaryakıt sektöründe kullanılmakla beraber belli başlı firmalar tarafından tercih edilenler arasında. İster yapıkredi isterseniz de Vakıfbank kullanıcısı olsanız dahi kartınız ile harcama yaparak kazanmış olduğunuz world puanları bu istasyonlarda kullanabilirsiniz. Peki hangi akaryakıt firmalarında world puan geçerli? Bunlara bakarsak;

 • Opet
 • Shell
 • Petrol Ofisi
 • BP
 • Lukoil
 • GO
 • Kadoil
 • Aygaz
 • Sunpet
 • Total

Şeklinde sıralanabilir. Yukarıdaki firmalar sayesinde World puan geçen akaryakıt istasyonları kullanarak, para puanları kolayca harcayabilirsiniz. Bu akaryakıt firmalarında dilediğiniz kadar world puanları kullanabilir ve bu puanlar karşılığında benzin, dizel, oto gaz vb akaryakıt ürünlerinden birini alabilirsiniz.

World Puan Geçen Akaryakıt İstasyonları 2024

2024 yılında artan benzin ve motorin fiyatlarına oto gaz fiyatları da eklendi. Üstelik neredeyse her gün belirli miktarlarda akaryakıt ürünlerine zam gelmesi, tüketicilerin araçlarını dışarı çıkarmalarına engel olmaktadır. Bununla beraber çoğu tüketici, banka akaryakıt kampanyaları inceliyor ve acaba nasıl daha fazla banka promosyonu kazanırım derdine düşüyor!

World puan geçen akaryakıt istasyonları arasında birçok ünlü firmanın olduğunu belirtelim. Her ne kadar yukarıda belirtsek de, world puan kullanmak için öncelikle bu firmaların ödeme kaydedici cihazının yani pos makinesinin ya yapıkredi ya da Vakıfbank ile anlaşması olması gerekmektedir. Bu bankaların kredi veya banka kartını pos cihazına takar takmaz, içindeki world puanlar ancak o şekilde görülebilir. Farklı bankaların pos cihazına bu kartlar takılırsa ne yazık ki kartın içinde bulunan world puanları göremezler.

World puan petrol ofisinde geçmekle beraber aracınıza akaryakıt aldıktan sonra ödemeyi world puan ile yapmak istiyorum demelisiniz. Sonrasında kasiyer sizlerden kartı alarak, yapıkredi bankası veya Vakıfbank’a ait olan pos cihazına kartınızı bırakarak, içindeki world puanı görecek ve buna istinaden ödemenin bir kısmını world puanları ile ödeme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

World puan shell de geçerli olup, yine aynı şekilde world para puanlarınızı kullanmaları için ilgili banka ile shell istasyonunun anlaşması olması gerekmektedir. Bu bankaya ait pos cihazı var ise kolaylıkla world puan kullanma söz konusu olur.

World puan opet firmasında geçerlidir. Bunun için ödeme aşamasında world kredi kartınızı personele verirken, kartın içindeki world puan miktarını da belirterek buradan alınmasını talep etmelisiniz.

World Puan Geçen Akaryakıt Firmaları 2024

Banka müşterileri world kartlarında bulunan ve kampanyalara katılarak, kazanmış oldukları world puanları harcamak isteyebiliriz. Zira her 150 TL’lik akaryakıt alımına 10 TL verilmekle beraber 4. Kez alımında toplamda 40 TL + QR kodu ile de son harcamayı çekerseniz +10 TL daha verilmekle beraber toplamda 50 TL akaryakıt puanı kazanabilirsiniz. Bu gibi kampanyaları genelde Petrol ofisi, SHELL, Opet gibi büyük firmaların ekranlarında görüyoruz. Trendyol worldpuan kampanyaları için tıklayınız.

Sizlerde bu gibi akaryakıt kampanyalarına katılarak daha fazla para puan ve bedava akaryakıt kazanabilirsiniz. World puan geçen akaryakıt firmaları incelenirse;

 • BP
 • Opet
 • Shell
 • Petrol Ofisi
 • Aygaz
 • Total
 • Sunpet

Gibi akaryakıt firmaları 2024 yılında örnek verilebilir. Sizlerde daha fazla world puan kazanmak istiyorsanız kesinlikle world mobil uygulamasını indirmelisiniz. Android ve İOS panellerinde bulunan world mobil uygulaması ile her ay yenilenen güncel kampanyalar sayesinde yüzlerce TL değerinde world puan kazanırken, bunları kampanya dönemi süresince harcama fırsatı bulacaksınız.

Yapı Kredi ve VakıfBank Dünya Puan: Harcadıkça Kazan, Kazandıkça Keyiflen

Yapı Kredi ve VakıfBank’ın özel World Puan programı, müşterilere harcadıkça kazanma şansı sunuyor. Her kart harcamasıyla biriktirilen puanlar, çeşitli ödüllere dönüşerek müşterilerin alışveriş deneyimini keyifli hale getiriyor.

Akaryakıt kampanyaları 2022

Akaryakıt firmaları bankalar ile her ay ortaklaşa yeni bir kampanya sunar. Her ay güncellenen banka kampanyaları sayesinde her banka kredi kartı türüne göre farklı bir kampanya sunarlar. Özellikle opet, shell, petrol ofisi, lukoil, BP gibi önemli akaryakıt istasyonları her ay incelenerek, daha fazla para puan, chip para, bonus kazanmak mümkündür.

Bonus akaryakıt kampanyaları

Bonus kart ile çalışan akaryakıt firmaları incelendiğinde opet, shell, petrol ofisi, lukoil vb. sıralanabilir. Bonus akaryakıt kampanyaları genelde bu istasyonlarda her 150 TL akaryakıt alımında 10 – 15 TL bonus veriliyor. Ancak son zamanlarda 4. kez 150 TL lik alımlarda 40 – 50 TL arasında ya bonus puan ya da o firmaya ait akaryakıt hediye ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku