World Puan Geçen İnternet Alışveriş Siteleri Hangileri 2024

Yapıkredi bankası müşterileri world puan geçen siteler hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bireyler world puan geçen internet alışveriş siteleri sayesinde biriktirmiş ve kazanmış olduğu para puanları özgürce harcayabilir veya kullanabilir. Puanları kullanmadan önce world puan geçerli yerler konusunda bilgi almanız gerekiyor. Aksi takdirde hem zamandan hem de puanların silinmesi durumu ile karşı karşıya kalmak mümkün!

World Puan Geçen Siteler

Siteler yani internet sitelerinden bahsedilmekle beraber birçok online alışveriş siteleri üzerinden world puan kullanılabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken ödeme aşamasında ilgili sitenin yapıkredi ile anlaşması olmalıdır. Aksi takdirde world puanları kullanmak mümkün değildir. Bu siteler hemen herkesin gündelik bazda girip, alışveriş yaptıkları internet siteler olmakla beraber aşağıda adlarını sıraladığımızda hemen kavramış olacaksınız.

Yapıkredi müşterileri gerek banka gerekse de kredi kartı kullandıklarında her harcama sonrasında belirli tutarlarda world puan kazanır. Ayrıca world mobil uygulamasını indirip, world puan kampanyalarına her ay katıldığınızda daha fazla para puan kazanarak, bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Normal şartlarda aylık bazda world puan kampanyalarından en az 150 TL kazanan müşterilerin var olduğunu belirtelim.

World puan geçen siteler arasında hepsiburada, gittigidiyor, n11 ve trendyol olmak üzere birçok web sitesi bulmak mümkün. Bunların yanından amazon, ebay, migros sanal market, getir, yemek sepeti gibi önemli alışveriş siteleri de örneklendirilebilir. Bizlere hız açısından hemen puan harcama yapılması gerekli olduğundan dolayı internet şubelerinden ziyade bireysel mağazalarda puanların kullanılması daha mantıklı gelir.

World Puan Geçen Alışveriş Siteleri

World banka veya kredi kartı olanlar kampanyalara katılarak, world puan kazanıyor. Kazandıkları her 1 world puan = 1 TL olarak karşılığının olduğunu belirtelim. Örnek vermek gerekiyorsa; Paketleme işi veren firmalar !

Her 150 TL lik world kart harcamalarına 10 TL sunulan world mobil kampanyasında 5. Kez katıldığınızda sizlere 50 TL world puan veriliyor. Toplamda ise 750 TL tutarında farklı günlerde alışveriş yapılması zorunlu kılınmış. Öte yandan market, gıda, akaryakıt, petshop, makyaj gibi kategoriler arasında bir birinden farklı world puan kampanyaları sunuluyor. Her birine katılarak, farklı günlerde yapacağınız her harcamaya ekstra olarak world puan kazanabilirsiniz. Günümüz şartlarında world puan harcama konusunda A101, şok ve migros tüm şubeleri vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Ayrıca yapıkredi bankası pos cihazı olan her işletmede world puanın geçerli olduğunu belirtelim.

World puan geçen alışveriş siteleri arasında online olanlar daha fazla popüler oluyor. Başta hepsiburada.com olmak üzere buradan sepete eklediğiniz ürünlerin ödemesini yaparken, hepsipay (hepsicüzdan) yerine doğrudan kart bilgilerinin girildiği ödeme alanına gelmeniz durumunda kart bilgisi girildiği anda karşınıza kartının içinde bulunan world puan harcanabilir tutarlar çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda ilgili tutar dahilinde sepetinizden düşecek veya karşılanacaktır. Aynı şekilde bu puanlar, gittigidiyor.com ve n11.com içinde geçerli olup, son yılların en fazla tutulan sitesi olan trendyol.com u da unutmamak gerekiyor.

World Puan Geçen İnternet Alışveriş Siteleri

İnternetin gelişmesi ile beraber birçok ihtiyaçlar artık mobil üzerinden tedarik ediliyor. Evin gıda ihtiyaçları yemek sitelerinden karşılanırken, birçok online alışveriş sitesinde günün çoğunu geçirenlerin sayısı %80 oranına yaklaşmaktadır. Hem markete veya dışarı çıkıp, zaman harcamak yerine daha ucuz ve hızlı teslimat ile gün içinde kapınızda talep ettiğiniz ürünler bir tık ötenizde oluyor. Bunlar arasında birçok internet siteleri örneği görmek mümkün!

World puan geçen internet siteleri incelendiğinde

Gittigidiyor.com kapandı
• Hepsiburada.com (Hepsicüzdan hariç)
• Trendyol.com (Cüzdanlar hariç)
• N11.com
• Migros.com.tr (Migros)
• A101.com.tr (A101)
• Ucuzabilet.com
• Flypgs.com (Pegasus)
• Turkishairlines.com (THY)
• Sanalmarket.com
• Bizimtoptan.com.tr
• Param.com.tr

Şeklinde sıralanabilir. Burada esas faktör; kazanmış olduğunuz world puanların kısa süre içinde kullanılmasıdır. Aksi takdirde kullanılmayan world puanlar belirli tarihler arasında oldukları için kampanya şartlarında geçen süreler baz alındığından dolayı silinecektir. Mantıklı olan yapı kredi world kart puan kullanılan marketler, üzerinden doğruca harcama yapılması önerilir. Bu marketlerden en fazla tercih edilenler A101, şok ve migros olup doğrudan size en yakın zincir marketlerden birine giderek, ödemeyi world puan ile yapacağım demeniz yeterlidir. World puan A101 başlıklı yazımızı okudunuz mu?

Kartlarda biriken world puanlar, belirli tarihler arasında geçerlidir. Genelde yıl sonunda kullanılmayan world puan silinmekle beraber geri getirilmez. Bireyler internette worldpuan geçen siteler hakkında yukarıdaki sekmelere göre alışveriş yapabilir ve bu para puanları harcayabilirler.

Yapı Kredi ve VakıfBank Dünya Puan: Harcadıkça Kazan, Kazandıkça Keyiflen

Yapı Kredi ve VakıfBank’ın özel World Puan programı, müşterilere harcadıkça kazanma şansı sunuyor. Her kart harcamasıyla biriktirilen puanlar, çeşitli ödüllere dönüşerek müşterilerin alışveriş deneyimini keyifli hale getiriyor.

Harcadıkça kazandıran kartlar arasında world kredi kartı, sizlere ekstra avantajlar sunuyor.

Puan Kullanılabilen İnternet Siteleri 2022

n11.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, hepsiburada.com, sanalmarket.com.tr, bizimtoptan.com.tr, e-bebek.com örnek verilebilir.

World puanlar internet alışverişinde kullanılır mı?

Yapıkredi ve vakıfbank kredi banka kartları harcama sonrasında kazanılan world puanlar internet alışverişinde kullanılabilir. Bunun için aşağıdaki alışveriş sitelerinden harcama yaparken, world puanlar gözükecektir. Onları tıkladıktan sonra ilgili tutar, harcama sepet tutarından düşürülür. Bu internet alışveriş siteleri ise n11.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, hepsiburada.com şeklindedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku