A101 Kaç m2 Dükkan İstiyor? A101 Kaç Metrekare Olmalı? 2024

Bireyler a101 kaç m2 dükkan istiyor veya a101 kaç metrekare olmalı ki dükkanımı kiraya vereyim diye düşünebilir. Zira a101 kiralık dükkan şartları sanıldığı gibi kolay değildir! Özellikle var olan işyeri mülkünüz var ise ve m2 yönünden büyük olursa, kesinlikle kurumsal firmalara kiraya vermek çok karlı ve sorunsuz olacaktır. Ödemeleriniz düzenli bir şekilde yapıldığı gibi kiracılar ile uğraşmayarak, yıllık enflasyon farkını ekleyerek her yıl gelir sağlayabilirsiniz.

A101 Kaç m2 Dükkan İstiyor?

A101 kaç m2 dükkan istiyor, diye düşünebilirsiniz. Her kurumsal firmada olduğu gibi bayilik almak istiyorum ancak bayiliğim neden onaylanmadı, neden bana bayilik verilmiyor diye kara kara düşünebilirsiniz. Burada önem arz eden kısım kesinlikle kurumsal firmaların, sözleşme metinlerine göre yön çizmek olacaktır. Başta a101 olmak üzere şok marketler, bim, migros vb. zincir marketlerin sözleşmelerini incelediğimizde mülkün içindeki kolon sayısı dahi önemlidir bayilik için.  A101 m2 olarak en az 100 m2 ve üzerini talep etmektedir. Net m2 olarak bulunan lokasyon ve rakip analizine göre değişebilir.

A101 bayilik veriyor mu, sorusuna baktığımızda kesin olarak a101 bayilik vermemektedir. Sadece kendi adını, mağazasını kendisi açıyor sadece kira ve eleman ödemelerini yapıyor. A101 çalışanları incelendiğinde sık sık eleman değişikliğine gittikleri görülüyor zira a101 çalışma şartları sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber a101 mobbing yapıldığı bazı sitelerde çalışanlar tarafından dile getirilmiştir. A101 çalışanlarına sigorta yaptığı gibi satış ürünlerinin satışına bağlı olarak ekstra prim dağıttığı bilinir.

A101 kiralık dükkan şartları incelendiğinde mülkünüz bu gibi işletmelere uygun ise hızlıca başvuru yapmanız gerekiyor. Sizlerden önce başvuru yapanlar, aynı mahallede ise öncelik ona tanındığı için elinizde bir fırsatı kaçırabilir ve elde edilecek yüksek gelirden olabilirsiniz. Peki bu a101 kiralık dükkan şartları neler, a101 kaç metrekare olmalı, a101 kira sözleşmesi vb. soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

A101 Kaç Metrekare Olmalı?

A101 kira sözleşmesi incelendiğinde en az 100 m2 dükkan istemekte. Tabi burada kiralanacak dükkanın rekabet ortam düzeyi ve lokasyon durumu çok önem arz eder. Bazı yerlerde kiralık dükkan için metrekare kısmı düşürülebilir. Nedeni de rekabet ortamının fazla ve ilgili kiralık yerlerin dolu olması nedeni ile zaman kaybetmeden hızlıca a101 dükkan kiralayarak, a101 şube açmaktadır.

A101 kaç metrekare olmalı, denildiğinde 100 metrekare ile başladığını görüyoruz. Yatırım gözü ile bakılan bu kira gelirine birçok yatırımcı hızlıca mülklerini kiraya vermek istemektedir. Bu nedenle yatırımcılar dükkanlarına kurumsal müşteri arayışına girmektedir. Zincir marketler dahilinde a101, şok, bim, migros gibi marketlere kiraya vererek sağlam gelir elde etmek isterler.

Market açarken nelere dikkat edilmeli diyenler öncelikle zarar durumuna düşmemek için market açılacak yerin işlek olmasına dikkat edilmelidir. Toptancılardan alınan gıda ürünleri, aşağı yukarı aynı tutarlarda olmasına rağmen çok giden ürünlere yoğunlaşmak gerekiyor. Başta tekel sigara ürünleri olmak üzere çerez çeşitleri, içecek çeşitleri, bisküvi ve çikolata grubu sürekli giden ürünler arasında. Vergisel konuların bir an önce tamamlanmasına dikkat edilmelidir.

A101 Kiralık Yerim Var? A101 Müdürlerine Nasıl Ulaşabilirim?

A101 kiralık yerim var diyorsanız, buradan ilgili formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Form doldurulduktan sonra a101 işyeri açma ve aktif eden müdürler, sizler ile konu hakkında arayarak bilgi alacaklar. Söz konusu kiralık yerim var diyenlere genelde a101 yetkilileri, bir hafta içinde dönüş yapıyor. Ancak burada önem arz eden kısım, a101 şube açacağı zaman formlara bakarak, karar vermektedir.

A101 müdürlerine nasıl ulaşabilirim, diyorsanız herhangi bir a101 şubesine uğramanız gerekiyor. Genelde her a101 şubesinde bir adet müdür bulunur. Buradaki müdür ile konu hakkında konuşabilir, bilgi alabilirsiniz. A101 bölge temsilcisine ulaşmak için de bu müdürlerinden bilgi alarak, güncel cep telefonu numarasına ulaşmak mümkündür. DEU sanal pos

A101 Ne Kadar Kira Veriyor?

A101 kira fiyatları ilgili konuma göre değişmektedir. En ücra köşede bile a101 kira fiyatları aylık 12 bin TL den başladığını belirtelim. Ancak şunu asla unutmamalısınız a101 dükkan kiraları, İstanbul ile Hakkari ile aynı değildir. Yani İstanbul’da a101 kira fiyatları 50-60 bin TL den başlarken, Hakkari’de aylık 12 bin TL ile başlayabilir.

A101 Kasiyer Maaşları 2022 – 2023

A101 de işe girenler ilk etapta asgari ücret ile işe başlarlar. Bunun içine yemek parası ve yol parası da dahil olabilir. Ayrıca sepet ürünlerini daha fazla satarak, maaşın 3 te 1 i kadar ekstra para kazanmak mümkün. A101 şubelerinde ciro ne kadar artarsa, a101 çalışanlarının maaşları da o kadar arttığı bilinir. A101 çalışma şartları ağır olsa da, a101 kasiyer maaşları 7000 TL ve üzeridir. Bu maaşın 2023 yılında artması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku