DEU Sanal Pos Nedir? Sanal Pos Deu Para Yükleme 2024

Deu sanal pos Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından hizmete alınan sanal pos hizmeti olup, okul yönetimi ve öğrencilerin akıllı kartlarına para yükleyebildiği üniversitenin kendi pos sistemi altyapısını sunduğu bir hizmettir. Dokuz Eylül Üniversitesinde okuyan öğrenciler ve çalışanların, bu akıllı kartlara sahip olarak birçok ayrılacağa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dokuz eylül üniversitesi deü pos nedir, sanal pos deü hakkında çarpıcı bilgiler burada.

Deu Sanal Pos Nedir?

Sanal pos deu, gelişen teknoloji açısından son derece önemli bir hizmet oldu. Söz konusu bu hizmetin devreye alınması ile beraber saatlerce kuyruk bekleyen öğrencilerin çilesi bitmiş gözüküyor. Bildiğiniz gibi çoğu illerde araçlara binerken, akbil basmanız gerekiyordu. Hali ile akbil bakiyesi yüklemek için ya otomatların önünde sıra bekleyeceksiniz ya da akbil dolum hizmeti veren bir bayiden bakiye yüklemeniz gerekiyordu. Bu gibi sorunlara dur demek için dokuz eylül üniversitesi, hizmet kalitesine bir yenisini daha eklemiş görünüyor.

Deu sanal pos hizmetinin devreye alınması ile beraber okul çevrelerinde sıra bekleyenler artık olmayacak! Gerek personel kartlarına gerekse de öğrenci kartlarına anlık hızlarda bakiye yükleme işlemini bu sistem üzerinden artık yapabilirsiniz. Deu sanal pos sayesinde birçok alanda erişim kolaylığı gelmiş olup, bunlardan biri de deu yemekhane sanal pos ile aynı karta yükleme yaparak, yemekhaneden de kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.

Üniversite yönetimi bu sayede orta ve uzun vadede kalıcı çözümler sunmasının yanı sıra öğrenci ve çalışanların büyük desteğini almış görünüyor. Deu sanal pos sistemi ile bakiye yüklemesi yapıldıktan sonra ilgili kartınıza aynı dakika içinde tutar yansıtılıyor ve ödeme yapma imkanı doğuyor! Önceki aylarda kioks makinelerde bakiye yükleme işlemlerini yapabilen öğrenciler, mevcut zamanı değerlendirmek adına bu sisteme en kısa sürede geçtikleri görülmüştür.

Deu Pos Yemekhane

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi deu pos işlemlerinden biri de öğrencilerin, yemekhane işlemlerini de buradan yapabilecek olmasıdır. Deu sanal pos sorunları yaşayanlar, anlık hızlarda buradan bilgi alabilirler. TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra kişisel bilgilerini çıkacak ve soruna daha net yanıtlar bulabileceksiniz. Yemekhane kartları önceden öğrenci bilgi işlemi veya yemekhanenin bulunduğu müdürlük tarafından kart bazında veriliyordu. Alınan bu kartlar (fiş) nakit ödeme yöntemi ile alınıyor ve yemekhaneye girişte teslim edilerek, yemek alınabiliyordu.

Gelişen deu pos yemekhane sistemi ile artık bu da tarihe karıştı. Söz konusu bu sistem ile beraber yemekhane ücretlerinin ödenmesi için otomatlardan kartı okutmanız yeterli oluyor. Tabi bunun için ilgili öğrenci kartınıza deu sanal pos ile yemekhane ücretinin yatırılması gerekiyor. Deu sanal pos girişi için buradan bilgi alabilirsiniz. Dileyenler Bilgi İşlem Dairesi Rektörlük, Tınaztepe veya Hastane Yardım Masalarından da konu hakkında yardım talep edebilirler.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KREDİ

Öğrencilerin deu yemekhane sanal pos işlemlerinde hiçbir komisyon ücreti alınmadığını belirtelim. Üniversite yöntemi ile bankaların aldıkları ortak karar doğrultusunda öğrencilerin yararı için tüm ödemelerde ekstra bir ücret kesintisinin olmayacağı bildirilmiştir. Bu sanal pos sistemi için herhangi bir sorun yaşıyorsanız, ilgili sorunu açıklayıcı bir şekilde bizlere epostadestek@deu.edu.tr email adresinden ulaşabilirsiniz. Email çekerken, ilgili sorunun ekran görüntüsünü atmayı unutmayınız!

Deu Yemek Kartlarına Ücret Yükleme

Deu yemekhane kartlarına ücret yükleme işlemlerini dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Dileyenler ücretlerini haftalık bazda dileyenler ise belirli gün aralıklarında yapabiliyor. Bunun için deu sanal pos sistemine girip, kullanıcı email adresiniz ve şifreniz ile bu işlemleri başlatabilirsiniz. Bireyler deü yemekhane, debis edü şeklinde arama yaparak sisteme giriş yapabilir.

deu sanal pos
deu sanal pos

Deu yemekhane işlemleri mesai saatleri cuma günü saat 13:00 e kadar olduğunu belirtelim. Bunun için ödemelerin yakın zamanda tamamlanması gerekiyor. Öğrencilerin sorun yaşamaması adına ilgili bakiye yüklemeleri, deu sanal pos üzerinden anlık hızlarda yapılıyor. Nakit para yükleme işlemleri bu yüzden yemekhane servisi için büyük öneme sahip.

Deu Haftalık Yemek Ne Zaman Yüklenir?

Öğrencilerin haftalık yemek yükleme işlemleri, deu sanal pos üzerinden ”haftalık yükleme” seçeneği tıklanarak, yükleme işlemi yapılabilir. Burada çıkan ücretlere bakarak, ilgili kartınıza haftalık yemek ücretini yatırabilirsiniz. İşlemler haftanın son günü Cuma saat 13:00 ile şuan sınırlı olduğunu belirtelim.

DEU Yemekhane Ne Zaman Açılacak?

3 ekim 2022 tarihinden itibaren DEU yemekhane açılmış olup, tüm öğrencilerimize vegan yemekler dahil birçok yemek türü ile hizmet vermeye başladık. İlgili haftalık yemek menülerine buradan ulaşabilirsiniz.

DEÜ akşam yemeği kaçta?

Gerek ikinci öğretim gerekse de personellerin yemek konusunda sorun yaşamaması adına deü akşam yemeği saat 17:00 den itibaren açılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku