Türkiye İş Bankası Worldpuan Nasıl Kullanılır? 2024

İş bankası worldpuan nasıl kullanılır, kazandığım ve biriktirmiş olduğum world puanları nerede harcayabilirim sorusuna yanıt arayabilirsiniz. Ancak worldpuanlar, sadece yapıkredi bankası ile vakıfbank arasındaki anlaşmalara bağlı olarak kullanılıyor. Yani iş bankası worldpuan diye bir şeyin olmadığını söyleyebiliriz. Zira iş bankası maximum kart ile anlaşmalı olduğu için maximum puan ile karıştırmış olabilirsiniz.

Türkiye iş bankası worldpuan yani world kart ile çalışmadığının altını çizelim. World puanları veren bankalara baktığımızda yapıkredi ve vakıfbank olduğunu görüyoruz. Ancak günümüzde yapıkredi ile world adından fazlası ile söz ettirmeyi başarmıştır. Bu nedenle worldpuan kazanmak ve harcamak isteyenler doğrudan yapıkredi bankası uygulaması olan world mobili indirerek, kampanyalara katılabilir. Böylece her ay yüzlerce TL değerinde world puan kazanabilir.

İş Bankası Worldpuan Kabul Etmiyor!

Evet doğrudur! Zira iş bankası world kartlar ile anlaşması yoktur bu nedenle sadece maximum kartlar ile adını duyurmuş olan iş bankası, worldpuan kabul etmemesi gayet doğal bir karardır. Günümüz bankacılık mevzuatlarına bakıldığında banka müşterileri, bankaların yapmış olduğu kampanyalar ile bolca para puan kazanabilir. Bunlardan biri de maxi puan olarak alışveriş yaptığınız andan itibaren kampanyalara katılarak, büyük miktarlarda TL karşılığı olan maxipuan kazanabilirsiniz.

Güncel maximum kampanyalarına katılmak isteyenler, buradan ilgili maximum mobil uygulamasını indirip, ilgili kampanyalara katılabilirler. Yapıkredi worldpuan ile kıyaslandığında hemen hemen eşit düzeyde para puan verdiklerini söyleyebiliriz. İş bankası ne yazık ki, world ile çalışmamakta hali ile world puan sizlere vermez. İş bankası kartları incelendiğinde maxipuan olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle maximum kampanyalarına katılan iş bankası müşterileri, yapıkredi bankasında olduğu gibi yüzlerce TL değerinde maxipuan kazanabilir.

İş bankası ile diğer bankaların çoğu müşteri çekmek adına her ay güncel kart kampanyaları düzenler. Bunlar arasında maxipuan kazandıran kampanyalar var olup, iş bankası müşterileri kart türlerine göre bunlara katılarak, maxipuan kazanır. Söz konusu tüm kampanyalarına katılan iş bankası müşterileri ortalama olarak her ay 500-750 TL arasında maxipuan veya indirim kazanabilir!

50 TL Worldpuan Hediye

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi worldpuan kullanımı sadece yapıkredi ve vakıfbank müşterilerini kapsamaktadır. Öte yandan world logosu yazan bir karta sahip olan banka müşterileri, ilgili kampanyalara katılıp, şartları yerine getirdiklerinde worldpuan kazanır. Kazanılan veya biriktirmiş olduğu worldpuanları belirli yerlerde kullanabilir. Bunlara baktığımızda

  • A101 tüm şubelerinde
  • Bim marketlerde
  • Şok marketlerde
  • Migros tüm şubeleri
  • Petrol ofisi
  • Shell
  • Opet
  • Hepsiburada.com
  • N11.com
  • Trendyol.com

şeklinde sıralanabilir. Online alışveriş sitelerinde worldpuan geçerli olup günümüzde hepsiburada, n11 ve trendyol en fazla tercih edilenler arasında. Ödemeyi çekmeden önce world kart bilgilerini girip, ekranda açılan worldpuanları görmeniz gerekiyor. Bu worldpuanlar ekrana çıktığı anda, ödemenin tamamı veya ilgili puan kadarı kartınızdan çekilecek ve bedava alışveriş olarak gözükecektir.

50 TL worldpuan hediye kazanmak için kesinlikle world mobil uygulamasını indirip, güncel world kart kampanyalarına katılmanız gerekiyor. Genellikle 350 TL üzerine 50 TL worldpuan kampanyalar da olduğu gibi 500 TL harcama sözüne de bu para puan verilebilir.

Worldpuan kullanmak isteyenler, öncelikle world mobil uygulamasını telefona indirip, her ay güncel kampanyalara katılıp, kampanya şartlarını sağlamalarını öneriyoruz. Zira sıradan bir yapıkredi müşterisi dahi aylık en az 250 TL worldpuan kazanırken, kampanya süresi boyunca tümünü yaptığınızda 4 haneli worldpuan kazanmak mümkün! Her ay güncellenen market, akaryakıt, giyim ve kozmetik kampanyalarından birden fazla katılımı olduğunda inanılmaz tutarları görmek hayal bile değil.

Güncel worldpuan kampanyalarına bakmak ve katılmak için https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar buradan bilgi alabilirsiniz.

Maxipuanla ne alınır?

İş bankası müşterileri kartı olan maximum özellikli kartları harcama yaptıklarında maxipuan kazanıyor. Üstelik maxi mobil uygulamasını indirip, maximum kart kampanyalarına katıldıklarında daha fazla maxipuan kazanır. Kazanmış olduğu bu para puanları, birçok işletme ve online alışveriş sitelerinde hızlıca kullanabilir. A101, şok, bim ve migros gibi marketlerden maxipuanla dilediği ürünleri alabiliyor.

75 TL MaxiPuan nasıl kullanılır?

Diyelim ki, maximum kampanyalarına katıldınız ve kartınıza 75 TL maxipuan yüklendi. Bunu kullanmanız için belirli süre veriliyor. Yani ilgili sürelere tarihlere çok dikkat etmeniz gerekiyor ki, aksi takdirde maxipuanlar silindiği gibi geri alınabiliyor. Herhangi bir a101, bim, şok ve migros şubelerinden birine giderek ödemeyi maxipuanla yapacağınızı belirtmeniz yeterlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku