Yapı Kredi World Kart Puan Kullanılan Yerler Hangileri 2024

Bireyler yapı kredi world kart puan konusunda nerede harcayabileceklerini öğrenmek isteyebilir. Zira world kart puan kullanılan yerler sınırlı olup, kullanılmadıklarında ne yazık ki banka tarafından geri alınarak, kart puanlarından silinmektedir. Öte yandan world mobil üzerinden güncel world kart kampanyalarına katılarak, her ay binlerce TL değerinde world puan kazanabilirsiniz!

Yapı Kredi World Kart Puan

Yapı kredi world kart puan kullanılan yerler hangileri sorusu kart sahipleri tarafından çok merak edilmektedir. World puan bankanın kendi adıyla özdeşleşen kredi kartını kullanan kişilere yaptıkları alışveriş karşılığında verilmektedir. World üye işyerlerinde kullanılmaktadır hem de World kartla kazanılmaktadır. Bu puanlar yapı kredi üye işyerlerinde para ile alışveriş yapar gibi kullanılmaktadır.

Bankaların çoğu mevcut müşterilerine, kart harcamaları sonrasında belirli oranlarda nakit para yerine geçen para puan, chip para, mil puan, maxipuan, bonus vb. para puanlar veriyor.  Kazanılan ve biriktirilen bu kart puanları yine aynı şekilde nakit para yerine geçmesi nedeni ile belirtilen anlaşmalı üye işyerlerinden harcanabiliyor. Bu kart puanlardan biri de world kart puanı olup, yapı kredi üye işyerlerine giderek hızlıca işlem yapılabiliyor.

Yapı Kredi World Kart Puan Kullanılan Marketler

Yapı kredi World puan kullanılan marketler sürekli olarak güncellenmektedir. Türkiye’nin en çok üye işyerine sahip bankalarının başında yapı kredi gelmektedir. Bu banka pos müşterileri sayısı ile de bayağı aktif bir konuma ulaşmıştır. Yapı Kredi World puan kullanılan bir sürü yerel işletme bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Yapı Kredi World puan kullanılan marketler şunlar olarak göze çarpmaktadır. İlgili marketlere giderken, kasiyere ödemenin kart puanı ile yapacağınızı dile getirmeniz gerekiyor. Kartı uzattığınızda world puanlardan çekilmesini talep edin. Çoğu migros şubelerinde sıkıntısız işlem yapılırken; şok marketler ve A101 bazı şubelerinde world puan ile işlem yapılamadığı bilgisi geliyor. Ancak bu sorun a101 ve şok personelleri ile alakalı olup, kart puanları kullanmayı bilmemelerinden kaynaklanmaktadır.

 • Migros
 • A101
 • Bim
 • Şok
 • Yapı kredi pos cihazına sahip tüm marketler

Yapı Kredi World Kart Puan Kullanılan Mağazalar

Bildiğiniz gibi sadece marketlerde kart puanları kullanılmaz. Birçok işletmelerde de özellikle mağazalarda kart puanı geçebiliyor. Başta giyim mağazaları olmak üzere mobilya, beyaz eşya sektöründe de world kart puanları geçmektedir. Yapı kredi World puan kullanılan mağazalar ülkemizin her yerinde bulunmaktadır. Hatta ülkemizin hiç bir sokağı yoktur ki yapı kredi üye işyerleri bulunmasın. Üye işyeri olma özelliğine sahip olan her mağazada bu puan kullanılmaktadır. Bu mağazalardan yapılan alışverişler ile de kazanılmaktadır. World puan kazanma imkânı verilen her işyerinde de kullanılmaktadır. OPET, Total hatta Aytemiz petrol bu büyük mağazalara örnek olarak verilmektedir.

 • İkea
 • Boyner
 • Defacto
 • LCW
 • Arçelik
 • Beko
 • Özdilek AVM
 • Mediamarkt
 • H&M
 • Zara

örnekleri çoğaltılabilir. Sizlerin burada ilk etapta işletmelerin yapı kredi bankası pos cihazına sahip olup olmadıklarını sormanız gerekiyor. Zaten ödeme kaydedici pos cihazı var ise kısa sürede world kart puanları kullanmak mümkün.

Yapı Kredi World Kart Puan Kullanılan Siteler

Her internet sitesinde world kart puanı kesin olarak kullanılmaz. Belli başlı online alışveriş sitelerinde world kart puanı kullanılabilir. Yapı Kredi World Kart Puan kullanılan siteler e ticaretin her alanında karşımıza çıkmaktadır. Birçok dev denilebilecek alışveriş sitesi bu puanlar ile satış yapmaktadır. Bu sitelerden de alınan ürünler karşılığı World Kart ile ödenirse puan birikecektir. Bu sitelere örnek ucuzabilet, Türk Hava Yolları Tatil budur ya da sanal market olarak verilebilir. Hem fiziki olarak hem de internet alışverişinde kullanılan siteler de bulunmaktadır. Bu firmalara Özdilek cıvıl Biletix gibi firmalar öncülük etmektedir.

 • hepsiburada.com
 • Trendyol.com
 • N11.com
 • Koton.com
 • Amazon.com.tr
 • lcwaikiki.com
 • sanalmarket.com.tr

sıralanabilir. Kart sahipleri yapı kredi world kart puan kullanılan siteler hakkında güncel sitelere odaklanmalılar. Özellikle hepsiburada.com üzerinden kart puanı işleme alınırken, hepsipay tercih edilmeden doğrudan kart bilgileri girilmelidir. Migros sanal market üzerinden world kart bilgileriniz girilirken, aşağı açılan ekranda world puanları görebilir ve o miktarı seçerek, ödemenin worldpuan ile yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yapıkredi Worldpuan Kullanılan Siteler

Yapı Kredi ve Vakıfbank, müşterilerine sunduğu kredi kartı avantajları arasında yer alan Worldpuan sistemini kullanarak alışverişlerde ekstra kazanç sağlama imkanı sunmaktadır. Worldpuan, birçok online ve fiziksel alışveriş sitesinde geçerli olan bir puan sistemidir. Bu puanlar, kart sahiplerine çeşitli avantajlar sunarak harcamalarını daha keyifli hale getirir.

Yapı Kredi Worldpuan kullanıcıları, bankanın birçok iş ortağı ve anlaşmalı olduğu online alışveriş sitelerinde puanlarını kullanabilirler. Teknoloji, giyim, kozmetik, seyahat ve daha birçok kategoriye ait binlerce ürün ve hizmette Worldpuan’larını değerlendirebilirler. Yapı Kredi’nin geniş iş ortakları ağı, müşterilerine çeşitli alışveriş seçenekleri sunarak Worldpuan kullanımını oldukça çeşitlendirir.

World Kart Hangi Bankaya Ait?

World kart hem vakıfbank hem de yapıkredi bankası tarafından hizmete sunulmuştur. World bir dünya markası olup, global pazarda müşterilerin birçok ekonomik ihtiyaçlarını gidermekle hizmet vermektedir. World kart ile taksitli alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilir ve birçok kurumun fatura ödemelerini anlık hızlarda yapabilirsiniz.

World Karttan Para Çekilir mi?

World kart bir kredi kartı olup, buradan para çekilmesi için kartta bulunan nakit avansın açık ve kullanılabilir limitin olması gerekmektedir. İlgili world kartta nakit limitiniz var ise bankamatiklerden kart şifreniz dahilinde nakit avans veya taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku